instalacje samochodowe

Instalacje samochodowe

Centralny zamek

Zabezpieczenie pojazdu przez kradzieżą powinno być dla każdego właściciela priorytetem. Jednym z pomocnych zabezpieczeń jest centralny zamek. Jest on używany w większości pojazdów, a obecnie fabrycznie montowany w nowych autach w standardzie. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne. Poprzez przekręcenie kluczyka lub naciśnięcie jednego przycisku zamykane są wszystkie drzwi i klapa bagażnika. Dobrym wyjściem jest również integracja centralnego zamka z autoalarmem. Nasza firma oferuje montaż zamków centralnych oraz ich naprawę oraz wszelkie rozbudowy i modyfikacje.

Elektryczne szyby

Elektryczne podnoszenie i opuszczanie szyb samochodowych już dawno przestało być luksusem, a stało się raczej wygodnym standardem. Nadal jednak jest wiele starszych aut, które takiej opcji nie posiadają. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby samochód wyposażyć w taką możliwość i zamienić staroświecką korbkę na sterowanie elektryczne za pomocą jednego przycisku. Zajmujemy się montażem i naprawą elektrycznych szyb. W ofercie mamy także domykanie szyb z pilota oraz wiele innych.

Car Audio

Podróże samochodem stają się mniej monotonne jeśli można w tym czasie posłuchać radia lub swojej ulubionej muzyki. Dla mniej wymagających wystarczy prosty system car audio, który zapewni przyzwoitą jakość dźwięku za niewysoką cenę. Dla audiofilów przeznaczone są bardziej rozbudowane systemu nagłośnienia, które gwarantują wysoką jakość.
Czytaj więcej...

CB radia

CB radio to z angielskiego Citizen-Band czyli pasmo obywatelskie a więc pasmo i urządzenia do łączności radiowej. Użytkownikiem CB radia może być każdy, ponieważ nie jest tutaj wymagana żadna licencja. Również aktualne uregulowania prawne nie zakazują korzystania z CB radia podczas jazdy.
Czytaj więcej...

GPS, guardy

Obecnie większość kierowców nie wyobraża sobie podróżowania po nieznanych miejscach bez nawigacji. Wraz z odejściem tradycyjnych papierowych map do lamusa, nastała era powszechnego korzystania z GPS. Nie jest to jednak jego jedyne zastosowanie. Coraz popularniejsze są tzw. guardy czyli satelitarne systemy lokalizacji. Szczególnie zastosowanie ma to w przypadku kradzieży lub konieczności szybkiego zlokalizowania danego samochodu np. w firmie transportowej. Służymy doradztwem w wyborze i pomocą w montażu wszystkich systemów GPS.

Systemy alarmowe

System alarmowy w aucie to najprostszy sposób na ustrzeżenie się przed kradzieżą. Biorąc jednak pod uwagę dostępność różnych rozwiązań na rynku, wybór wcale nie jest tak prosty i oczywisty. Dlatego sprawę tę warto powierzyć specjalistom. Montujemy systemy alarmowe oraz immobilisery takich firm jak SEO, PROXIMA, TYTAN, FOX, a także naprawiamy wszystkie systemy znajdujące się na polskim rynku.

Czujniki parkowania

Zarysowanie auta przez nieuwagę lub słabą widoczność zdarzyło się większości kierowców. Jest jednak na to proste rozwiązanie - czujniki parkowania, które ustrzegą nasze auto przed zniszczeniem. W nowych autach czujniki montowane są fabrycznie. Jednak i do starszych modeli można zainstalować taki komponent. Warto powierzyć taki zabieg specjalistom. W ofercie mamy czujniki cofania firmy STOPOL, AMERVOX, X-SAFE

^

Informacja o ciasteczkach:

Ta strona używa cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

[x]